22
червня в Україні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Саме цього
дня в 1941 році розпочалася німецько-радянська війна. Вона забрала життя
кожного п’ятого українця. Люди гинули на фронті, вмирали від голоду в тилу,
були вивезені до Німеччини.
Сьогодні війна
знову прийшла на територію України. На нашу землю падають ракети, а через
ворожі обстріли обриваються людські життя. Усе повторюється, тільки загарбники
інші – рашисти. Зараз, майже як і століття тому, українці боронять свою землю.
Для користувачів бібліотеки була
підготовлена книжкова виставка « А пам’ять не згасне!»
Ми обов’язково
переможемо, однак завжди будемо пам’ятати всіх тих, у кого війна жорстоко забрала
життя.















