Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Радимо прочитати.

                   
  
      Пропонуємо Вашій увазі книги що надійшли до Біликівської сільської бібліотеки – філіалу. Які будуть цікаві наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.
        « Українська народна іграшка». Ця книга здатна зацікавити і дітей як безпосередніх учасників гри, і дорослих в якості потужного засобу виховання, а також як спогади про власне дитинство. Вона захоплює тематикою, довершеною простотою форми, конструктивною вигадливістю, лаконічним декором, емоційною налаштованістю. З іграшками, створеними з тканин і ниток, з глини, дерева, трави, соломи і навіть з сиру, з їх локальним розмаїттям знайомить читача це видання, багато ілюстроване на основі експонатів музею етнографії та художнього промислу при інституті народознавства НАН України (м.Львів), музею Михайла Грушевського (м.Київ), приватних збірок, авторських творів.
       «Українське народне вбрання». Видання знайомить читача з оригінальними зразками традиційного вбрання українців 19-початку 20 сторіччя, що зберігаються в музеях Києва, Харкова, Львова, Чернігова, Вінниці, Запоріжжя, Переяслава-Хмельницького і приватних колекціях. Альбом містить інформацію про регіональні особливості українських строїв, змінює старі стереотипи, демонструючи український національний одяг в усьому його багатстві та розмаїтті.
        Іван Андрусяк «28 днів із життя Бурундука».   Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, - тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що , тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук на справді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенькового чортика!
         Леся Воронина «Таємне товариство Ботанів». На світі є люди , котрі не уявляють свого життя без драйву. От і герой нової фантастичної повісті миттєво відгукується на запрошення взяти участь в екстремальних пригодах, що відбудуться на горі з дивною назвою Підстава. Адже після неймовірних подій, які довелося пережити Климові Джурі, рятуючи людство від хижих прибульців-синьомордів, він здається назавжди позбувся  страху і готовий сторчголов кинутися у вир найнебезпечніших випробувань.
       Юрій Винничук «Лютеція». Черговий постмодерний витвір Юрія Винничука з елементами містики, еротики гумору і смутку. Таємничу Лютецію, дівчину зі снів, розшукують герої роману. На перепоні цих пошуків стоїть не менш таємнича організація, члени якої носять імена карт. А десь по за цим світом триває велика битва, звістки про яку приносять ціною свого життя мужні листарі, до яких належить і Лютеція.
      «Ключі від королівства» Дяченки М. та С. Перший роман трилогії  про пригоди школярки семикласниці Ліни. Дівчинка повертається зі школи додому – втомлена, з важезним рюкзаком за плечима. Незвичайний випадок у тролейбусі привернув до неї увагу дивного чоловіка. Його звали Оберон і, як потім з’ясувалося, він був королем мандрівного королівства, Ліну, що не одразу погодилася стати бойовим магом, чекають розчарування і перемоги, страх і радість, дружба і зрада.

        Іван Драч «Сатирикон».  Його поезія виразно сучасна, масштабна,інтелектуальна, емоційно насичена, вона дозволяє читачеві повернутися в минуле, зазирнути в майбутнє, спонукає перейматися тривогами нашого часу. До видання увійшли поезії із книжок «Противні строфи» (2005), «Із майбутньої книги» (2007), «Сивим конем» (2011), SатирикоN. Pro I contra» (2015), в яких поет чуйно вловив найтонші вібрації сучасності.

       Іван Драч «Криниця для спраглих». Людина різнобічно обдарована:він відомий широкому загалу не тільки як поет, перекладач, мислитель, громадський діяч, а як і кіносценарист і драматург. За сценаріями Драча свого часу було створено низку справді культових фільмів – «Криниця для спраглих (1965), «Камінний хрест (1968), «Пропала грамота» (1972) та інші.

       Андрій Курков «Шенгенська історія».  21 грудня 2007 року опівночі Литва приєдналася до Шенгенського простору. У цю ніч три молоді пари, які подружилися на рок-фестивалі, зібралися на хуторі Пієнагаліс, щоб відсвяткувати «Шенгенську ніч» і поділитися олне з одним планами на майбутнє. Інгрида та Клаудіюс говорили про свій переїзд до Лондона, Андрюс і Барбора збиралися до Парижа, а Рената і Вітас до Італії. Вони не знали і навіть припустити не могли, чим їм доведеться там займатися.
        Юрій Винничук «Аптекар». Події нового роману відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники.
      Володимир Войнович «Малиновий пелікан». А починається все з того , що автора, від імені якого йде оповідь, вкусив кліщ. Витягти його вдома не вдається, і тому постраждалого везуть у кареті швидкої допомоги у лікарню. Дорогою з ним трапляються різні пригоди, а коли він починає марити, перед очима постають різноманітні видіння…
      Тож запрошуємо до нашої бібліотеки за новинками.
                                                                            Наталія Ганженко.
                                      Бібліотекар Біликівської сільської бібліотеки – філіалу.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тактична комунікація.

   Проект «Як ти брате ? » створює і поширює посібники про те, як зберігати стосунки, відновлювати контакт та надавати підтримку, одне одн...